niedziela, 19 września 2010

Idzie nowe!

W dobie szybkiego rozwoju Internetu i technologii komputerowej, wdrażania TIK w nauczaniu bielscy metodycy mają własną platformę edukacyjną moodle.
Ma ona służyć przede wszystkim do przekazywania informacji nauczycielom o warsztatach, spotkaniach metodycznych, konferencjach, ciekawych i godnych uwagi stronach internetowych poświęconych edukacji, umieszczania publikacji nauczycielskich oraz materiałów warsztatowych, linków do interesujących artykułów prasowych itp.
W związku z tym, iż dostęp do platformy wymaga założenia każdemu nauczycielowi konta oraz przydzieleniu mu loginu i odbycia obowiązkowego szkolenia w realu proszę wszystkich zainteresowanych nauczycieli o przesłanie na mój adres mailowy swoich danych (imię i nazwisko, typ szkoły wraz z adresem, aktualny adres mailowy) oraz przybycie na szkolenie w sali komputerowej dnia 12.10.2010. o godz. 15.30-17.00 w IV LO im. KEN w Bielsku-Białej. Proszę o przesłanie powyższych danych w nieprzekraczalnym terminie do 8.10.2010r.
Temat szkolenia brzmi: "Jak korzystać z platformy edukacyjnej moodle ? - nowe narzędzie wykorzystujące Internet w pracy nowoczesnego nauczyciela.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz