Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z września 8, 2013

Nowa strona na FB

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauczycieli języków obcych na moja stronę informacyjną na Facebook'u.
Można będzie tu znaleźć najnowsze informacje z zakresu oświaty, dydaktyki, nowoczesnych metod nauczania, publikacjach, a także info o  najbliższe wydarzenia, spotkaniach, konferencjach i warsztatach dla nauczycieli językowców.
"Metodyk języka niemieckiego i nie tylko" na FB

SCHOLARIS - nowa odsłona portalu dla nauczycieli

Od kilku dni portal SCHOLARIS działa w nowej odsłonie.  W porównaniu do starej wersji dodano kilka nowych funkcji.  Do dyspozycji użytkowników oddano: inteligentną wyszukiwarkę, nowy kreator prezentacji, mobilną wersję serwisu oraz możliwość korzystania z portalu przez osoby z ograniczeniami sprawności. Dużym ułatwieniem podczas korzystania z portalu jest możliwość wyszukiwania fraz według nowej podstawy programowej. Przygotowanie mobilnej wersji serwisu  umożliwia korzystanie z serwisu wszędzie: na tabletach i smartphonie. Zmiana wizualna też jest korzystna, ale to już moja subiektywna ocena.  Więcej o zmianach na portalu można przeczytać tutaj Zachęcam do korzystania z portalu Scholaris.

Nowy rok szkolny 2013/2014

Witam Wszystkich w nowym roku szkolnym 2013/14.
Czas wakacji i błogiego lenistwa niestety się skończył. Co dobre, zawsze kończy się za szybko!
W nowym roku szkolnym przybyło mi obowiązków. Mianowicie moje działania obejmują nauczycieli wszystkich języków obcych, nie tylko germanistów.
Tak więc zapraszam wszystkich językowców do współpracy i śledzenia informacji o warsztatach, spotkaniach i konferencjach.