Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z września 19, 2010

Idzie nowe!

W dobie szybkiego rozwoju Internetu i technologii komputerowej, wdrażania TIK w nauczaniu bielscy metodycy mają własną platformę edukacyjną moodle.
Ma ona służyć przede wszystkim do przekazywania informacji nauczycielom o warsztatach, spotkaniach metodycznych, konferencjach, ciekawych i godnych uwagi stronach internetowych poświęconych edukacji, umieszczania publikacji nauczycielskich oraz materiałów warsztatowych, linków do interesujących artykułów prasowych itp.
W związku z tym, iż dostęp do platformy wymaga założenia każdemu nauczycielowi konta oraz przydzieleniu mu loginu i odbycia obowiązkowego szkolenia w realu proszę wszystkich zainteresowanych nauczycieli o przesłanie na mój adres mailowy swoich danych (imię i nazwisko, typ szkoły wraz z adresem, aktualny adres mailowy) oraz przybycie na szkolenie w sali komputerowej dnia 12.10.2010. o godz. 15.30-17.00 w IV LO im. KEN w Bielsku-Białej. Proszę o przesłanie powyższych danych w nieprzekraczalnym terminie do 8.10.2010r.
Temat s…

Regionalny konkurs z języka niemieckiego "ZEIGE DEIN TALENT"

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w pierwszym regionalnym konkursie z języka niemieckiego "Zeige dein Talent".
Wszystkie szczegóły znajdują się poniżej w regulaminie konkursowym.

REGULAMIN KONKURSU ZEIGE DEIN TALENT


1. Organizatorami pierwszego konkursu "Zeige Dein Talent" jest metodyk języka niemieckiego z Bielska-Białej Monika Wisła, IV LO im. KEN w Bielsku-Białej, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego (Oddział w Bielsku-Białej), NKJO w Cieszynie oraz WSEH w Bielsku-Białej.
2. Konkurs odbędzie się 26 października 2010r. w auli szkolnej IV LO im. KEN w BB, ul. Słowackiego 15-17. Rozpoczęcie o godzinie 10.00.
3. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich z Bielska-Białej oraz powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
5. Szukamy uczniów, którzy oprócz zdolności językowych, potrafią zaprezentować się artystycznie na scenie: potrafią …